چگونه با فرزندان خود زندگی عاشقانه داشته باشیم؟

به طور حتم شما نیز دوست دارید یک زندگی عاشقانه و بسیار صمیمی با فرزندهای خود داشته باشید. اما رسیدن به چنین زندگی ساده نیست و نیازمند یک سری امور است. اگر می خواهید زندگی عاشقانه با فرزندهای خود داشته باشید در این مطلب با ما همراه باشید.

من و تو تنها نیستیم، پای شخص دیگری هم در میان است. نمی دانم؛ شاید هم اشخاص دیگر! ما باید یاد بگیریم با حضور آنها هم در حال و هوای روزهای دو نفره باقی بمانیم. اگر نتوانیم حس و حال نخستین روزهای زندگی را حفظ کنیم، به مرور زمان و آمدن این مهمانان دوست داشتنی، یکدیگر را فراموش خواهیم کرد. من اگر تو را از یاد ببرم، خودم را نادیده گرفته ام و تو اگر مرا به خاطر نیاوری، بزرگ ترین جفا را در حق خودت کرده ای. من و تو یک نفریم.

 

==>> مشاهده چگونه با فرزندان خود زندگی عاشقانه داشته باشیم؟ . . .

 

برچسب ها :

دلیل خیانت در زوج ها چیست؟

چرا خیانت در زن و شوهرهای ایرانی وجود دارد؟
طبق گزارش ها و آمار های که روان شناس ها و همچنین دادگاه های خانواده ارائه داده اند معلوم شده است که در ده سال اخیر خیانت کردن به همسر در جامعه ما سیر صعودی داشته و افزایش پیدا کرده است.
روانشناسان و متخصصان، از بین رفتن عشق و علاقه، عدم جذابیت همسر، سهل انگاری همسر، هوسرانی، عقده های جنسی، اخلاق و رفتار غیرقابل تحمل همسر، بی خطر شمردن خیانت، زیاده خواهی و تنوع طلبی را از دلایل اصلی خیانت و بی وفایی همسران به یکدیگر می دانند. 

 

==>> مشاهده دلیل خیانت در زوج ها چیست؟ . . .

 

برچسب ها :

چگونه می توان گذشته را فراموش کرد؟

بی شک برای هر کس در گذشته اتفاقی افتاده است که در حال حاضر سعی در فراموش کردن آن دارد، اما به راستی چگونه می توان خاطراتی که از گذشته و اتفاق های ناگواری که افتاده است و در ذهن جای گرفته است را از ذهن خارج کرد و دیگر به آن فکر نکرد؟

 

==>> مشاهده چگونه می توان گذشته را فراموش کرد؟ . . .

 

برچسب ها :زنها بیشتر عاشق می شوند یا مردان؟

طبق تحقیقاتی که در کشور لندن انجام شده است مشخص شده است مردان بیشتر از زنان در روابط کاری و عشقی خود حساس می باشند. پژوهشگرهای دانشگاه این کشور عقیده دارند برای آن که یک مرد را عصبی کنید استفاده کردن از یک عکس یا تنها چند کلمه حرف، کفایت می کند.
براساس این پژوهش، تأثیر مسائل عشقی در دانشجویان مرد بیشتر از تأثیر استفاده از مواد مخدر مانند کوکائین است لذا به باور پژوهشگران، این امر نشانگر شدت احساسات در مردان است. در همین حال، پژوهشگران امریکایی نیز به این نتیجه رسیده­اند که بر خلاف عقیده رایج در جوامع، مردها آمادگی بیشتری برای قربانی کردن خود در روابط عاشقانه دارند.
در نظر سنجی­ای که به سرپرستی «کاترین موزر» رئیس مرکز درمانی دانشگاه «البانی» نیویورک، از مردان و زنان بین ۱۶ تا ۲۵ سال صورت گرفته، مشخص شده است که مردان آمادگی بیشتری برای وقف خود به امور عشقی، کودکان، حلقه دوستان و اعضای خانوانده را دارند.
براین اساس مردان بیشتر از زنان برای روبط عاشقانه، اهمیت قائل بوده و آن را نسبت به مسائل دیگر در اولویت قرار ­می­دهند. همچنین مردها در روابط خود درک بهتری نسبت به مسائل عاطفی و روانی دارند. آنها برای دستیابی به اهداف رمانتیک خود آسیب­های روانی بیشتری را به جان می­خرند؛ در حالیکه زنان در این موارد کمتر داوطلب شده و به هنگام احساس فشار از خواسته خود منصرف می­شوند.

 

==>> مشاهده زنها بیشتر عاشق می شوند یا مردان؟ . . .

 

برچسب ها :ایا کودک ۶ ساله دارید؟!؟

در ادامه ۲۵ نکته مفید برا کسانی که کودکان ۶ ساله دارند آماده کرده ایم. این نکات مفید می توانند در تربیت کردن کودکان نقش به سزایی داشته باشند!

 

==>> مشاهده ایا کودک ۶ ساله دارید؟!؟ . . .

 

برچسب ها :

چگونه دخالت خانواده ها را در زندگی مشترک کاهش دهیم؟

4 راهکار برای کاهش میزان دخالت خانواده ها
ممکن است هنگامی که با خانواده همسرتان که در حال دخالت کردن در زندگی مشترک شما هستند، برخورد کنید، نه تنها تاثیری مثبت نبینید، بلکه وضعیت را خراب تر نیز بکنید. مطمئن باشید که بدترین برخورد در چنین شرایطی می تواند جوابگویی به خانواده همسر و برخورد با آنها باشد.
این مقابله کردن تنها اثری که دارد از بین رفتن احترام بین افراد خواهد بود و در طولانی مدت به روابط همسران آسیب های جدی وارد می سازد. پیش از این که روابط تان مختل شود سعی کنید از روش های دیگر، که ۴ مورد از آن ها را در ادامه معرفی می کنیم، استفاده کنید.

 

==>> مشاهده چگونه دخالت خانواده ها را در زندگی مشترک کاهش دهیم؟ . . .

 

برچسب ها :

چگونه با همسرمان ارتباطی صمیمانه داشته باشیم؟

5 رمز ارتباط صمیمانه با همسر

بی شک داشتن یک رابطه خوب و مناسب با همسرتان می تواند زندگی را از آنچه که هست بسیار شیرین تر و دلچسب تر کند. در این مطلب برایتان ۵ شیوه آماده کرده ایم که با استفاده از آنها قادر خواهید بود زندگی خود را متحول کنید. این ۵ شیوه خود شامل دو دسته می شوند که در آن سه شیوه از آن مربوط به مهارت شنیدن و دو روش به مهارت ابراز وجود کردن مرتبط هستند.

یاد می گیرید که با گوش سوم خود بشنوید تا احساس و اندیشه طرف مقابل خود را درک کنید. با احاطه به این شیوه ها می توانید احساسات خود را آزادتر، روشن تر و مؤثرتر بیان کنید و از مجموعه آنها یک جا برای برقراری ارتباط بهتر استفاده کنید. 

 

==>> مشاهده چگونه با همسرمان ارتباطی صمیمانه داشته باشیم؟ . . .

 

برچسب ها :

صفحه 1 از 512345