چگونه با فرزندان خود زندگی عاشقانه داشته باشیم؟

به طور حتم شما نیز دوست دارید یک زندگی عاشقانه و بسیار صمیمی با فرزندهای خود داشته باشید. اما رسیدن به چنین زندگی ساده نیست و نیازمند یک سری امور است. اگر می خواهید زندگی عاشقانه با فرزندهای خود داشته باشید در این مطلب با ما همراه باشید.

من و تو تنها نیستیم، پای شخص دیگری هم در میان است. نمی دانم؛ شاید هم اشخاص دیگر! ما باید یاد بگیریم با حضور آنها هم در حال و هوای روزهای دو نفره باقی بمانیم. اگر نتوانیم حس و حال نخستین روزهای زندگی را حفظ کنیم، به مرور زمان و آمدن این مهمانان دوست داشتنی، یکدیگر را فراموش خواهیم کرد. من اگر تو را از یاد ببرم، خودم را نادیده گرفته ام و تو اگر مرا به خاطر نیاوری، بزرگ ترین جفا را در حق خودت کرده ای. من و تو یک نفریم.

 

==>> مشاهده چگونه با فرزندان خود زندگی عاشقانه داشته باشیم؟ . . .

 

برچسب ها :

اگر شوهرتان پرخاشگر است بخوانید!

توصیه هایی به همسران مردان پرخاشگر
همه زنان بدون شک متوجه شده اند که برخی از اوقات همسرشان عصبانی شده است و ممکن است بر روی سرشان داد بکشد و حتی پرخاشگر شود. در ادامه روش هایی را برایتان شرح می دهیم تا بدانید در چنین اوقاتی باید چه کارهایی انجام دهید.

 

==>> مشاهده اگر شوهرتان پرخاشگر است بخوانید! . . .

 

برچسب ها :

دلیل خیانت در زوج ها چیست؟

چرا خیانت در زن و شوهرهای ایرانی وجود دارد؟
طبق گزارش ها و آمار های که روان شناس ها و همچنین دادگاه های خانواده ارائه داده اند معلوم شده است که در ده سال اخیر خیانت کردن به همسر در جامعه ما سیر صعودی داشته و افزایش پیدا کرده است.
روانشناسان و متخصصان، از بین رفتن عشق و علاقه، عدم جذابیت همسر، سهل انگاری همسر، هوسرانی، عقده های جنسی، اخلاق و رفتار غیرقابل تحمل همسر، بی خطر شمردن خیانت، زیاده خواهی و تنوع طلبی را از دلایل اصلی خیانت و بی وفایی همسران به یکدیگر می دانند. 

 

==>> مشاهده دلیل خیانت در زوج ها چیست؟ . . .

 

برچسب ها :اگر می خواهید یک رابطه عاشقانه داشته باشید بخوانید!

برای ازدواج کردن بی شک به یک رابطه عاشقانه بین هر دو طرف نیاز است تا آنها بتوانند مدت زیادی را با هم زندگی کنند و بتوانند یک دیگر را تحمل و با تفاوت های یکدیگر بسازند. اما آیا ما یاد گرفته ایم که چگونه یک رابطه عاشقانه برقرار کنیم؟
ایجاد روابط مستحکم یک علم و هنر است. عناصر رابطه صمیمانه به طور انتزاعی در ذهن ما شکل گرفته است اما به سختی می توانیم آنها را به صورت کاربردی در روابط و دوستی های خود به کار ببریم. ما در این مقاله راهکارهایی را برای موفق شدن در برقراری رابطه عاشقانه با همسرتان ارائه می کنیم :

 

==>> مشاهده اگر می خواهید یک رابطه عاشقانه داشته باشید بخوانید! . . .

 

برچسب ها :فرزند من چه شکلی می شود؟

بی شک همه والدین دوست دارند بدانند که نوزادشان بعد از تولد چه شکلی خواهد داشت؟ در این بین ژنتیک نقش بسیار مهمی دارد و برای مثال ژن موها مجعد بیشتر از ژن موهای صاف است.
پیچیدگی ژن ها بیش از چیزی است که تصور می کنیم. نتایج تحقیقات نشان می دهد هیچ ژن غالب یا مغلوبی برای رنگ موها، چشم ها و ظاهر وجود ندارد، معمولا ژن هایی غلبه می کنند که یا غالب یا تعدادشان از یکی بیشتر یا مشابه (ژن های مغلوب) یا ژن های وابسته به جنس باشند که در پسرها وجود دارد، بنابراین باید منتظر بمانید تا فرزندتان به دنیا بیاید و ببینید چه شکلی است و هنوز رازهایی در علم است که ما چیزی در مورد آن نمی دانیم.

 

==>> مشاهده فرزند من چه شکلی می شود؟ . . .

 

برچسب ها :

ملاک یک ازدواج موفق چیست؟

مهم ترین ملاک های ازدواج موفق
ازدواج را می توان یکی از خطیر ترین مسائل در طی زندگی دانست که اگر به درستی انجام نشود مشکلاتی ایجاد خواهد کرد. در این بین هرچه دختر و پسر از لحاظ های مختلف به یکدیگر نزدیک تر باشند بی شک ازدواجی موفق تر خواهند داشت.
این مجموعه ویژگی ها در منابع اسلامی با عنوان کفویت عنوان شده است که در ابعاد گوناگونی چون: سن، وضعیت روانی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی و تحصیلی قابل بررسی است.

 

==>> مشاهده ملاک یک ازدواج موفق چیست؟ . . .

 

برچسب ها :

برای ازدواج تنها عشق کافی نیست

فقط عشق کافی نیست!!
سلام، دختری هستم ۱۹ساله و دانشجوی کاردانی، حدود ۳ماهی می شود که یکی از اقوام به من پیشنهاد ازدواج داده است، او ۲۳ساله و دانشجوی کارشناسی است. ولی من فکر نمی کنم که بتوانم با عقاید خانواده او کنار بیایم، با این حال به او علاقه مند شده ام. لطفا بفرمایید چه باید بکنم؟
دوست عزیز، اصولا در ازدواج و انتخاب همسر به ۳ شاخص کلی و اساسی توجه می شود. این سه عامل تناسب، سلامت اخلاقی و روانی و علاقه مند بودن است. درست است که هر سه این شاخص ها در انتخاب شریک زندگی مهم و لازم است اما میزان معناداری و در اولویت قرار دادن آن ها متفاوت است.

 

==>> مشاهده برای ازدواج تنها عشق کافی نیست . . .

 

برچسب ها :

صفحه 1 از 512345