عکس های آکواریوم عجیب در ژاپن

معمولا با شنیدن نام آکواریوم تصور یک شیشه که درون آن اب است و ماهی هایی زیبا که دورن آن در حال شنا کردن هستند به ذهن انسان خطور می کند.اما ژاپنی ها آکواریوم ساخته اند که کاملا خلاف این قضیه است!

 عکس آکواریوم

 

==>> مشاهده عکس های آکواریوم عجیب در ژاپن . . .

 

برچسب ها :

دو عکس دیدنی از کودکی مهراوه و ملیکا شریفی نیا

مهراوه شریفی نیا متولد سال ۱۳۶۰ و ملیکا شریفی نیا متولد سال ۶۵ می باشد. مهراوه دارای مدرک دیپلم و خواهرش هنراموخته رشته هنر می باشد. عکس هایی از کودکی این دو بازیگر را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

عکس های مهراوه و ملیکا شریفی نیا

 

==>> مشاهده دو عکس دیدنی از کودکی مهراوه و ملیکا شریفی نیا . . .

 

برچسب ها :

عکس دیدنی از مراسم پاگشای فرزاد حسنی و آزاده نامداری

مراسم پاگشای فرزاد حسنی و آزاده نامداری

در ادامه عکسی از مراسم پاگشای فرزاد حسنی و آزاده نامداری را مشاهده می کنید. در این مراسم برخی از بازیگران و هنرمندان کشورمان نیز حضور داشتند که از جمله آنها می توان به سحر قریشی و محمدرضا فروتن اشاره کرد.

عکس فرزاد حسنی و آزاده نامداری

 

==>> مشاهده عکس دیدنی از مراسم پاگشای فرزاد حسنی و آزاده نامداری . . .

 

برچسب ها :عکس های ساواش بازیگر سریال عشق و جزا

در ادامه عکس های جدید ساواش بازیگر سریال عشق و جزا را مشاهده می کنید. تا لود شدن کامل تصاویر لطفا اندکی صبر کنید.

عکس جدید ساواش عشق و جزا

بیوگرافی ساواش بازیگر عشق و جزا + عکس

 

==>> مشاهده عکس های ساواش بازیگر سریال عشق و جزا . . .

 

برچسب ها :زندگی خرم سلطان واقعی چگونه بوده است؟

خرم سلطان واقعی (۱۵۰۶- ۱۵ آوریل ۱۵۵۸) به نام لکساندرا لیسوفسکا یا روکسانا شناخته می شد هسمر قانونی سلطان سلیمان بود.احتمال می رود که وی دختر یک کشیش از اوکراین بوده باشد. او در روهاتین، در ۶۸ کیلومتری جنوب شرقی لووف زاده شد.
در دههٔ ۱۵۲۰ در یکی از یورش‌های مکرر تاتارهای کریمه به آن منطقه، اسیر و برده شد. احتمالاً ابتدا به بازار برده‌فروشان کافا و سپس به قسطنطنیه منتقل شد و از آنجا برای حرم‌سرای سلطان انتخاب شد. او به‌سرعت مورد توجه سلطان قرار گرفت و حسادت رقبایش را برانگیخت. یک روز سوگلی سلطان، ماه‌دوران سلطان به‌شدت با او درگیر شد و به‌سختی او را کتک زد.
سلطان سلیمان که از این قضیه دل‌آزرده شده بود، ماه‌دوران سلطان را به همراه شاهزاده مصطفی به مانیسا تبعید کرد. تبعید او در ظاهر به دلیل رسم سنتی تربیت ولیعهد در شهری دیگر، انجام گرفت ولی واقعیت چیز دیگری بود.
با رفتن ماه‌دوران سلطان، خرم سلطان به سوگلی بی‌رقیب سلطان یا خاصگی سلطان تبدیل شد. سال‌ها بعد، به دلیل ترس از شورش (ترسی که احتمالاً خرم سلطان به آن دامن زده بود)، سلطان سلیمان دستور داد تا پسرش مصطفی را خفه کنند و به قتل برسانند. پس از مرگ مصطفی، ماهی دوران موقعیتش در کاخ به عنوان مادر ولیعهد را از دست داد و به بورسا رفت.
نفوذ خرم سلطان بر سلطان سلیمان به‌سرعت افسانه‌ای شد. او برای سلطان پنج فرزند به دنیا آورد: محمد، مهرماه، سلیم، بایزید و جهانگیر. با زیر پا گذاشتن عادات و رسوم پیشین، خرم سلطان در نهایت از بردگی خارج شد و به بنده‌ای آزاد و همسر نکاحی سلطان بدل شد.

 

==>> مشاهده زندگی خرم سلطان واقعی چگونه بوده است؟ . . .

 

برچسب ها :

اولین کارهایی که شیطان انجام داد!

اولین کارهایی که شیطان انجام داده است!؟

شیطان، نخستین کسى بود که بعضى کارها را مرتکب شد و پیش از او کسى آنها را انجام نداده بود. و آنها از این قرارند:

 

==>> مشاهده اولین کارهایی که شیطان انجام داد! . . .

 

برچسب ها :

گران قیمت ترین وسایل جهان کدامند؟

گران‌ قیمت‌ترین وسایل منزل دنیا!!

در دنایی که امروزه در آن زندگی می کنیم دستیابی به هر وسیله ای امکان پذیر است. اما برخی وسایل و دستیابی به آنها کار آسانی نیست و نیازمند هزینه های بسیار زیادی می باشد. در ادامه برخی از این لوازم را که می توانید آنها را با هزینه های بسیار بالا خریداری نمایید، آورده ایم که می توانید در ادامه این وسایل را بخوانید.

 

==>> مشاهده گران قیمت ترین وسایل جهان کدامند؟ . . .

 

برچسب ها :

صفحه 1 از 712345...قبلی »