علائم های سرما خوردگی

علائم های سرما خوردگی

متداول ترین علایم سرماخوردگی شامل سرفه، آبریزش بینی، گرفتگی بینی و گلودرد هستند. علایم دیگر شامل درد عضلات، احساس خستگی، سردرد، و از دست دادن اشتهاست. گلودرد در حدود ۴۰% افراد بروز می‌کند…

 

==>> مشاهده علائم های سرما خوردگی . . .

 

برچسب ها :

درمان بوی دهان با مواد طبیعی

درمان بوی دهان با مواد طبیعی

تا به حال شاید راه های متفاوتی را برای مقابله با بوی بد دهان برگزیده باشید و البته از هیچکدام نیز نتیجه نگرفته اید. در این جا چند روش طبیعی و متفاوت برای شما آماده کرده ایم که می…

 

==>> مشاهده درمان بوی دهان با مواد طبیعی . . .

 

برچسب ها :

تاثیر تند غذا خوردن در چاقی

تاثیر تند غذا خوردن در چاقی

سیاوش ناصری مقدم در گفت‌وگو با فارس، با بیان اینکه غذا خوردن باید شمرده شمرده و در آرامش باشد، توضیح داد: وقتی تند غذا می‌خوریم چند مشکل به وجود می‌آید. چرا که غذا به قطعات ریز شکسته نمی‌شود و موادغذایی لازم به خوبی استخراج نمی‌شود. این مسئله باعث سنگینی معده و ترش کردن می‌شود.

 

==>> مشاهده تاثیر تند غذا خوردن در چاقی . . .

 

برچسب ها :ارتودنسی دندان

ارتودنسی دندان

شاید تا به حال فکر کرده‌اید که آنها از سرعادت هنگام خندیدن دستشان را جلوی دهان می‌برند و شما را از تماشای لبخند زیبای خود محروم می‌کنند. اما شاید آنها سال‌هاست که از این عادت به‌عنوان ابزاری برای پنهان‌کردن دندان‌های نامنظم و ناهنجاری‌های فک خود استفاده می‌کنند.

 

==>> مشاهده ارتودنسی دندان . . .

 

برچسب ها :اطلاعات بیشتر از کاشت ابرو

اطلاعات بیشتر از کاشت ابرو

محدودیت ها و مشکلاتی که در حال حاضر در تکنیک و روش انجام کاشت ابرو وجود دارد عبارتند از:

۱) با توجه به اینکه موهای کاشته شده از مناطق غیر از ابرو آورده شده اند و قدرت رشد آنها به دلیل جابجایی کاهش یافته است لذا فرد بایستی حداقل ۹– ۶ ماه صبر کند تا کاشت ابروهایش کاملاً جواب بدهد و سپس در مورد لزوم انجام مجدد کاشت ابرو برای پرکردن فاصله های خالی بین موهای کاشته شده تصمیم گیری کرد.

 

==>> مشاهده اطلاعات بیشتر از کاشت ابرو . . .

 

برچسب ها :

خواص پیاز

شب یلدا گلابی و سیب مصرف کنید

شب یلدا گلابی و سیب مصرف کنید

پزشک طب سنتی و اسلامی ارومیه، گفت: هندوانه دارای طبع سرد است و با توجه به اینکه در فصل سرما قرار داریم استفاده از آن باعث غلبه بلغم در بدن شده که در طب سنتی استفاده از آن توصیه نمی‌شود.

 

==>> مشاهده شب یلدا گلابی و سیب مصرف کنید . . .

 

برچسب ها :

صفحه 1 از 512345