ورزش مناسب برای رسیدن به تناسب اندام

بهترین ورزش برای لاغر شدن و چربی سوزی چیست؟

طناب زدن یکی از ورزش هایی است که علاوه بر این که باعث خواهد شد خلق و خوی خوبی داشته باشید. همچنین می تواند باعث تناسب اندام شما نیز بشود. بعضی به اشتباه فکر می کنند که طناب زدن فقط برای بچه هاست، اما این تصویر کاملا غلط است.

این ورزش‌ یکی از محبوب‌ترین و رایج‌ترین حرکت‌های ورزشی است…

امروزه در اکثر باشگاه‌های ورزشی، ‌ورزشکاران رشته‌های مختلف را می‌بینید که با طناب حرکت های ورزشی انجام می‌دهند. حتما برایتان جالب است که بدانید شما می‌توانید فقط ظرف
 دقیقه ورزش با طناب، حدود ۱۲۰ کیلوکالری انرژی بسوزانید.

 

==>> مشاهده ورزش مناسب برای رسیدن به تناسب اندام . . .

 

برچسب ها :

باورهایی غلط در کاهش وزن و لاغر شدن

باورهای غلط متداول در لاغر شدن

ان دسته از افرادی که دچار اضافه وزن هستند به تنها چیزی که فکر می کنند، کاهش وزن و لاغر شدن می باشد. برخی برایشان مهم نیست که این کاهش وزن چگونه انجام می شود لذا بارها مشاهده است که برخی افراد چاق از روشهایی نامناسب برای این کار استفاده می کنند.

در صورتی که هر یک از این شیوه ها، عوارض و مشکلات خاص خودش را برجا خواهد گذاشت و می تواند دردسرساز باشد.

 

==>> مشاهده باورهایی غلط در کاهش وزن و لاغر شدن . . .

 

برچسب ها :

نوشیدنی هایی برای تامین سلامت بدن در تابستان

با این نوشیدنی های تابستانی بدن تان را ایمن کنید

با شروع شدن فصل تابستان روی آوردن به اب میوه ها نیز به وفور افزایش می باید. استفاده از اب میوه ها علاوه بر این که می توانند بدن را خنک کنند ، همینطور قادر خواهند بود مایعات از دسته رفته بدن را دوباره جایگزین کنند.

البته اگر از نوشابه، دلستر، ساندیس و انواع آبمیوه‌های رنگارنگ نوشیدنی‌های صنعتی و مصنوعی و سرشار از اسانس بگذریم، آب میوه‌های طبیعی جایگاه ویژه‌ای در بین مردم دارند، به خصوص اگر این میوه به صورت بهداشتی و در منزل هم تهیه شده باشد.

 

==>> مشاهده نوشیدنی هایی برای تامین سلامت بدن در تابستان . . .

 

برچسب ها :ضررهای چیپس و پفک چیست؟

ضررهای چیپس و پفک و عارضه های آن

همه ما بارها و بارها و شنیده ایم که استفاده از چیپس و پفک به عنوان یک میان وعده می تواند ضررهای زیادی برای بدن داشته باشد. به خصوص در کودکان که این میان وعده مضر می تواند تاثیر بیشتری بر روی انها داشته باشد. به تازگی خبرهایی جدید ازعوارض این خوراکی ها منتشر شده است.

 

==>> مشاهده ضررهای چیپس و پفک چیست؟ . . .

 

برچسب ها :از شر سرطان سینه در امان باشید!

امروز تعداد زنان و دخترانی که به سرطان سینه دچار می شوند بسیار زیاد شده است. وجود توده در درون سینه می تواند زنگ خطری برای بروز بیماری سرطان سینه باشد که باید مراقب آن باشید.

به هرحال سرطان سینه از شایع ترین سرطان ها در جهان است و هرساله مقدار بسیار زیادی از زنان جهان به علت ابتلا به این بیماری فوت می کنند. در هرسال در آمریکای شمالی حدود ۱۸۵ هزار مورد جدید از سرطان سینه گزارش می شود و سالانه هم حدود ۴۰ هزار نفر به علت ابتلا به این بیماری فوت می کنند. به رغم پیشرفت های جدید تکنولوژیک و ابداع روش های جدید در جراحی و شیمی درمانی، هنوز این بیماری سخت و خطرناک جلوه می کند و برای همین است که باید برای یافتن راه هایی برای جلوگیری از ابتلا به این بیماری تلاش بیشتری کرد. در این مطلب به راه های بسیار ساده ای که می توانند مانع از بروز این سرطان شوند و نقش پیشگیری از این بیماری را دارند، اشاره می کنیم.

 

==>> مشاهده از شر سرطان سینه در امان باشید! . . .

 

برچسب ها :

مواد غذایی مضر برای نفخ

اگر شما نیز مشکل نفخ دارید و دستگاه گوارشتان گاز زیادی ایجاد می کند با کاهش مصرف مواد غذایی که در ادامه برایتان لیست کرده ایم می توانید از این مشکل تا حدودی جلوگیری کنید.

مشکلات گوارشی در انواع مختلف در افراد دیده می شوند و یکی از این مشکلات، نفخ معده است. تولید بیش از حد گاز در معده یا روده ها ممکن است به دلایل مختلفی پیش آید و موجبات ناراحتی فرد شود.

 

==>> مشاهده مواد غذایی مضر برای نفخ . . .

 

برچسب ها :

خوردن ماءالشعیر چه فوایدی دارد؟

 

احتمال دارد شما هم شنیده باشید که خوردن ماءالشعیر باعث آمدن شکم می شود اما در حقیقت کسانی که ماءالشعیر می نوشند بدنشان انرژی می گیرد و اگر این انرژی از طریقی مصرف نشود برای اقایان در شکم و برای خانم ها در باسن و ران به صورت چربی تجمع می شود و به همین دلیل است که می گویند خوردن ماءالشعیر باعث شکم آوردن می شود.

 فواید ماءالشعیر

 

==>> مشاهده خوردن ماءالشعیر چه فوایدی دارد؟ . . .

 

برچسب ها :

صفحه 1 از 912345...قبلی »