جوانسازی پوست با حلزون+عکس

جوان سازی پوست

در ژاپن جدیدا برای زیباسازی پوست از روشی بسیار عجیب استفاده می شود. آنها در این روش از چند حلزون استفاده می کنند و انها را بر روی پوست صورت رها می کند تا بر روی ان حرکت کنند.

در این روش عجیب و چندش آور چندین حلزون زنده را روی پوست صورت رها میکنند تا آزادانه روی پوست صورت حرکت کنند. گفته میشود از مخاط و مایع لغزنده خارج شده از بدن حلزون که شامل ترکیبی از پروتئینهای قدرتمندف آنتی اکسیدانها و اسید هیلاروئیک است برای تسکین التهاب، برداشتن پوستهای مرده و حفظ رطوبت پوست صورت استفاده میشود.

روش های جوان سازی پوست

این روش اکنون با هزینه ۱۶۱ دلاری در کلینیکی تخصصی در توکیو استفاده میشد یک پروسه درمانی ۱ ساعته است که قبل از شروع حرکت حلزونها روی پوست ابتدا نقاطی روی چانه ، گونه ها و پیشانی در نظر گرفته و تمییز میشود و سپس حلزونها را روی این نقاط قرار میدهند تا آزادانه روی صورت حرکت کنند. بعد از این مرحله نوبت به ماساژ صورت میرسد و پس از آن استفاده از دستگاه شوک دهنده الکتریکی به مشتری ارائه میشود.

جوان سازی پوست صورت

مدیر این کلینیک میگوید این نوع درمان لبخند حلزون نام دارد و برای پوست های آسیب دیده در اثر آفتاب و خشکی بسیار موثر است و نتایج دلخواه را به مشتریان ارائه خواهد داد.
استفاده از ژل حلزون از دوران باستان در ژاپن و کره جنوبی مرسوم بوده است.

آموزش جوان سازی پوست

 

==>> مشاهده جوانسازی پوست با حلزون+عکس . . .

 

برچسب ها :

نکات جالب و خواندنی جدید!

نکته های جالب و خواندنی که کمتر شنیده اید!!

در ادامه برایتان سری جدیدی از ایا می دانید های جدید را آماده کرده ایم. توصیه می کنیم این مطالب جالب و خواندنی را از دست ندهید!

 

داوینچی همزمان با یک دست می‌نوشت و با یک دست نقاشی می‌کرد!

هیتلر از مکان های بسته وحشت داشت!

 

==>> مشاهده نکات جالب و خواندنی جدید! . . .

 

برچسب ها :

دزدی های خنده داری که در سال ۹۱ انجام شد!

خنده‌دارترین دزدی‌های سال 91 در ایران

همانطور که می دانید دزدی کردن کاری نادرست می باشد. اما همیشه دزدی ها نباید جنبه جدی و ترسناکی داشته باشند و گاهی می توانند جنبه طنز داشته باشند. این موضوع را داستان های واقعی که در زیر برایتان آماده کرده ایم می توانند اثبات نمایند.

 

==>> مشاهده دزدی های خنده داری که در سال ۹۱ انجام شد! . . .

 

برچسب ها :آیا می دانستید های جدید-سری دوم

22 نکته جالب و باورنکردنی!

در این مطلب ۲۲ نکته بسیار جالب و خواندنی برایتان آماده کرده ایم. این مطالب جالب با این که بسیار کوتاه هستند اما در اصل بیانگر نکات بزرگی می باشند که می توانند باعث بالا رفتن سطح اطلاعات عمومی شما نیز بشوند. در ادامه می توانید این ۲۲ نکته جذاب را بخوانید:

 

==>> مشاهده آیا می دانستید های جدید-سری دوم . . .

 

برچسب ها :سری جدید آیا می دانستید؟ویژه نوروز ۹۲

9 نکته خواندنی!

 

سری جدید آیا می دانید ویژه عید نوروز ۹۲ را برایتان آماده کرده ایم که می توانید در ادامه آنها را مورد مطالعه قرار دهید.

 

==>> مشاهده سری جدید آیا می دانستید؟ویژه نوروز ۹۲ . . .

 

برچسب ها :

قانون داشتن چند همسری در کشورها

در چه کشورهایی چند همسری قانونی است!؟ + نقشه
چند همسری به وضعیتی اطلاق می شود که یک مرد یا در موارد خیلی کمیاب یک زن بتواند بیشتر از یک همسر انتخاب کند. این پدیده ارتباط مستقیم با هنجارهای مذهبی دارد چرا که ازدواج در بیشتر جوامع با مناسک مذهبی به هم ارتباط دارد.
در بعضی از ملت ها مخصوصا  ملت های  مسلمان قانون بر اساس شرع چند همسری را مجاز می داند ولی  در آیین کاتولیک کاملا ممنوع است.

 

==>> مشاهده قانون داشتن چند همسری در کشورها . . .

 

برچسب ها :

اندام دختران زیبا برای تبلیغات در ژاپن

 استفاده ابزاری از اندام دختران زیبا در ژاپن!
شغل عجیب دختران ژاپنی حمل برچسبهای تبلیغاتی شرکتهای بزرگ تجاری است. آنها برای این کار دامنی کوتاه می پوشند و مدت ۸ ساعت این برچسب ها را روی پاهای خود می چسبانند.
هر چند ژاپنی ها همیشه به دلیل کارهای تعجب آور تبلیغاتی معروف بوده اند ولی استفاده از این راهها ی تبلیغاتی خیلی جالب و باور نکردنی به نظر می آید.

 

==>> مشاهده اندام دختران زیبا برای تبلیغات در ژاپن . . .

 

برچسب ها :

صفحه 1 از 1612345...10...قبلی »