مدل های جدید و دیدنی شلوار دیزل

برایتان مدل های جدیدی از شلوارهای لی مردانه با مارک معتبر دیزل را آماده کرده ایم. این مدل های بسیار زیبا ویژه مردان و پسران هستند.

جدیدترین مدل شلوار مردانه دیزل 2013 - سری دوم

 

==>> مشاهده مدل های جدید و دیدنی شلوار دیزل . . .

 

برچسب ها :

عواملی که باعث می شود میل جنسی مردان کاهش یابد؟

عملکرد جنسی مردان
افسردگی
مغز مرکز اصلی در ایجاد و پردازش تحریکات جنسی است. در حقیقت هیجان و اشتیاق جنسی از مغز آغاز می شود. بیماری  افسردگی تمایلات جنسی را کاهش داده و در اغلب موارد منجر به اختلالات نعوظ در مردان می شود. از سوی دیگر بسیاری از داروهایی که در درمان افسردگی به کار می روند نیز می توانند تحریکات جنسی را مهار کرده و نعوظ را با مشکلاتی همراه سازند.

 

==>> مشاهده عواملی که باعث می شود میل جنسی مردان کاهش یابد؟ . . .

 

برچسب ها :

سیب زمینی چه خطری برای آقایان دارد؟

خطرات سیب زمینی برای آقایان!
بعضی از محققین با بررسی ۱۵۴۹ مرد ابتلا به بیماری سرطان پروستات و مقایسه آنها با ۱۴۹۲ مرد سالم با همان محدوده سنی دریافتند استفاده بیشتر از غذاهایی که سرخ شده مثل سیب‌زمینی سرخ شده، مرغ و ماهی سرخ شده به صورت حداقل یک بار در هفته خطر وقوع سرطان پروستات را افزایش می‌دهد.

 

==>> مشاهده سیب زمینی چه خطری برای آقایان دارد؟ . . .

 

برچسب ها :آقایان بخوانند

دانستنی هایی مفید برای آقایان خانه در زمستان
در روزهای سرد زمستان اگر در شهرهایی که گاز شهری ندارد اقامت کنید یا در نقاطی باشید که سرما آنقدر زیاد می‌شود که گاز کشش لازم را ندارد از آنجا که وسایل نفت‌ سوز مدت‌هاست جمع شده است ناچار می‌شوید از بخاری برقی استفاده کنید، اما گاهی بخاری برقی نیز شما را نا امید می‌کند.
گاهی پس از خرابی یک دستگاه اگر از تعمیرات آن سررشته داشته باشید تا حد زیادی در هزینه تعمیرات صرفه‌جویی می‌شود. در این قسمت می‌خواهیم در عیب‌یابی دستگاه بخاری برقی کمی راهنمایی‌تان کنیم.

 

==>> مشاهده آقایان بخوانند . . .

 

برچسب ها :شناخت در مورد آنچه که باید به هنگام ورزش برای تناسب اندام خورد

بخور نخور های ورزشی برای داشتن اندامی متناسب
بسیاری از ما ورزشکاران حرفه‌ای نیستیم اما هرازگاهی در خانه یا باشگاه برای کاهش یا افزایش وزن و حتی سفت‌شدن عضلات یا تنها برای برخورداری از بدنی سالم‌تر ورزش می‌کنیم….
 مثلا صبح‌ها در پارک می‌دویم یا ایروبیک کار می‌کنیم یا به استخر می‌رویم. اگر جزو این گروه از افراد هستید و می‌خواهید در مورد نوع تغذیه‌تان بیشتر بدانید، با ما همراه باشید.

 

==>> مشاهده شناخت در مورد آنچه که باید به هنگام ورزش برای تناسب اندام خورد . . .

 

برچسب ها :

جدیدترین مدل های پلیور های مردانه ۲۰۱۳

مدل لباس های مردانه ویژه زمستان ۹۱

صفحه 1 از 212