در خرید هارد اکسترنال این نکات را مد نظر داشته باشید

در این پست برایتان آموزش خرید هارد اکسترنال را آماده کرده ایم. شاید شما نیز جزء کسانی باشید که قبلا تجربه خرید این نوع هارد ها را نداشته و یا اطلاعاتی در مورد آنها نداشته باشید. لذا با خواندن این مطلب می توانید تا حدودی با ان ها اشنا شوید.

 

==>> مشاهده در خرید هارد اکسترنال این نکات را مد نظر داشته باشید . . .

 

برچسب ها :

تفاوت وایرلس و وای-فای چیست؟

امروز واژه های وای-فای و همچنین وایرلس بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و این واژه ها هنگامی بیشتر خودنمایی می کنند که کاربران برای خرید مودم ADSL مراجعه می کنند. در حقیقت بسیاری از کاربران نمی دانند وایرلس چیست و چه تفاوتی با وای فای دارد؟
امروزه اتصال به اینترنت به دو صورت با سیم و بی سیم انجام می‌شود:

 

==>> مشاهده تفاوت وایرلس و وای-فای چیست؟ . . .

 

برچسب ها :

دوچرخه ای که تبدیل به کوله پشتی می شود!

‌دوچرخه تاشویی که کوله پشتی هم می شود!

 

یک طراح استرالیایی اقدام به ساخت دوچرخه ای کرده است که می تواند به شکل های گوناگونی در بیاید و حتی به شکل یک ساک دستی قابل حمل نیز در بیاید. این دوچرخه بی نظیر که به تازگی در نمایشگاه طراحی دوچرخه عرضه شده است می تواند انقلابی بزرگ در عرضه ساخت دورچرخه باشد.
این دوچرخه جدای از آنکه قابل تا شدن است به راحتی به ساک دستی چرخدار و حتی کوله پشتی در می‌آید و از این رو حمل آن بسیار آسان است.

 

==>> مشاهده دوچرخه ای که تبدیل به کوله پشتی می شود! . . .

 

برچسب ها :جدیدترین مرسدس بنز

مرسدس بنز سازنده خودروهای لوکس آلمانی در حال راه اندازی مدل های تازه با سیستم FWD است.
برای سال ها مرسدس بنز و رقیبان کشورهای  اروپایی این اتومبیل ساز مدل های لوکس را با سیستم RWD وارد بازار کرده اند. در حال حاضر  مرسدس بنز مدل CLA را به شکلFWD به بازار وارد کرده است.
مرسدس بنز این اتومبیل را با قیمت ارزان تر و کمتر از ۳۰.۰۰۰ دلار وارد بازار خواهد کرد.  مرسدس بنز انتظار دارد این خودرو با ارایه در بازار امریکا به فروش بالایی دست  پیدا کند.

 

==>> مشاهده جدیدترین مرسدس بنز . . .

 

برچسب ها :جالب ترین و تازه ترین موتورسیکلت پلیس ۲۰۱۳

شرکت Zero دو مدل جدید موتورسیکلت امنیتی / پلیس ۲۰۱۳ شامل DS و S را با بهره مندی از نسل جدید موتور پر قدرت رونمایی کرد.
هر دو مدل موتورسیکلت در کمتر از نیم ساعت تا ۹۵ درصد شارژ می‌شوند و مدل DS با سرعت ۱۱۹ کیلومتر و مدل S با سرعت ۱۳۳ کیلومتر مسیر ۱۹۴ کیلومتری در بزرگراه را طی می‌کنند.
موتورسیکلت های جدید Zero برای گشت‌های امنیتی و پلیس طراحی شده‌اند؛ در مدل DS قطر چرخ جلو ۴۸ سانتی متر و چرخ عقب ۴۳ سانتی‌متر است و هر دو چرخ مدل S نیز ۴۳ سانتی‌متری است که امکان گشت های خیابانی، حرکت در راههای اطراف شهر و سنگها را نیز آماده می کند.

 

==>> مشاهده جالب ترین و تازه ترین موتورسیکلت پلیس ۲۰۱۳ . . .

 

برچسب ها :

وابستگی به اینترنت و پیامدهای بعد از آن

اینترنت

سید سعید صدر، روانپزشک اظهار داشت: اینترنت یکی از وسایل ارتباطی در عصر جدید است و مانند سایر ابزارها، کاربردهای مثبت و منفی زیادی دارد که متاسفانه آثار منفی آن بیشتر به چشم می‌خورد.

وی افزود: استفاده کردن از اینترنت اجتناب ناپذیر است. ولی مشکل در این است که جوانان در سن خیلی پایین بیش از اندازه خود را دامن گیر اینترنت می کنند.

 

==>> مشاهده وابستگی به اینترنت و پیامدهای بعد از آن . . .

 

برچسب ها :

جشنواره زمستانی همراه اول ۱۳۹۱

جشنواره زمستانی همراه اول ۱۳۹۱

همراه اولبه منظور جلب رضایت هرچه بیشتر مشترکین، اقدام به طراحی و ارائه سیم کارت اعتباری جدید نموده است. مشخصات این سیم کارت به شرح ذیل می باشد..

 

==>> مشاهده جشنواره زمستانی همراه اول ۱۳۹۱ . . .

 

برچسب ها :

صفحه 1 از 3123