جدیدترین عکس های جنیفر لوپز در ساحل کالیفرنیا

در روز های اخیر جنیفر لوپز به کالیفرنیا رفته است. او با نامزدش و همچنین فرزندانش به ساحل رفته بود که عکاس ها نیز از فرصت استفاده کرده و از آنها عکس هایی گرفتند.

 

==>> مشاهده جدیدترین عکس های جنیفر لوپز در ساحل کالیفرنیا . . .

 

برچسب ها :

جدیدترین عکس های مهران مدیری

مهران مدیری در ۱۸ در ماه سال ۱۳۴۰ در تهران متولد شد. وی بازیگر، خواننده و کارگردان ایران می باشد. از جمله فیلم هایی که وی کارگردانی و بازیگری آنها را بر عهده داشته می توان به ساعت خوش، پاورچین، نقطه‌چین، شب‌های برره، باغ مظفر، مرد هزار چهره، مرد ۲ هزار چهره و قهوه تلخ و قلب یخی جدیدترین کار او که در حال پخش است، سریال ویلای اشاره کرد.

گالری عکس مهران مدیری

 

==>> مشاهده جدیدترین عکس های مهران مدیری . . .

 

برچسب ها :

عکس های جدید از آرام جعفری

در ادامه تصاویری زیبا از آرام جعفری و همسرش را مشاهده می کنید. تا لود شدن کامل تصاویر کمی صبر کنید. برای دیدن عکس ها در سایز اصلی می توانید آنها را ذخیره کنید.

عکس آرام جعفری و همسرش

 

==>> مشاهده عکس های جدید از آرام جعفری . . .

 

برچسب ها :جدیدترین عکس های الناز شاکردوست

الناز شاکردوست

چند روز گذشته یک جشن توسط یکی از شرکت های هواپیمایی برگذار شد که در این جشت جمع کثیری از مردم بند کنگان حضور داشتند. همچنین در این مراسم چهره های شاخصی مانند الناز شاکردوست نیز حضور داشتند که می توانید تصاویر حضور وی را در ادامه مشاهده کنید.

عکس الناز شاکردوست

 

==>> مشاهده جدیدترین عکس های الناز شاکردوست . . .

 

برچسب ها :جدیدترین عکس های آشواریا رای در فستیوال Royal Ascot

آشواریا رای با ظاهری ویژه در فستیوال Royal Ascot حضور داشت و توانست چشم ها را به خود خیره کند. در این مراسم شاهد کاهش وزن آشواریا رای بودیم به طوری که وی حدود چند کیلو گرم کاهش وزن داشت.

۱ – آیشواریای بالیوودی ابن بار هم با چهره ای جذاب و زیبا دیده شد . آیشواریا در روز اول فستیوال Royal Ascot در آسکوت ، انگلستان ، با لباسی به رنگ سیاه و سفید و با کلاهی به مانند کلاه پادشاهی حضور پیدا کرد.

 

==>> مشاهده جدیدترین عکس های آشواریا رای در فستیوال Royal Ascot . . .

 

برچسب ها :

عکس های جدید الناز شاکردوست

به مناسب تولد الناز شاکردوست عکس های جدید این بازیگر را برایتان در سایت ست آماده کرده ایم. الناز شاکردوست اولین فیلم خود را که گل یخ نام داشت در سن بیست سالگی بازی کرد.

عکس‌های متفاوت الناز شاکردوست در روز تولدش

 

==>> مشاهده عکس های جدید الناز شاکردوست . . .

 

برچسب ها :

جدیدترین عکس های نیوشا ضیغمی

عکس های که در ادامه مشاهده می کنید در حال مصاحبه نیوشا ضیغمی با خبرگذاری فارس تهیه شده اند. نیوشا ضیغمی به تازگی مصاحبه ای طولانی با این خبرگذاری داشت.

http://avaline.ir/media/k2/galleries/8431/13920314162822870_PhotoL.jpg

 

==>> مشاهده جدیدترین عکس های نیوشا ضیغمی . . .

 

برچسب ها :

صفحه 1 از 1012345...10...قبلی »