بیوگرافی و عکس های آزاده نامداری

آزاده نامداری متولد سال ۶۳ است. وی مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی خود را از دانشگاه شهید بهشی تهران گرفته و توانست با اجرای برنامه تازه ها به شهرت برسد.

او کار خود را با همکاری با شبکه زاگرس (کرمانشاه) آغاز کرد و سپس به تهران آمد و در برنامه خط مستقیم شبکه تهران به اجرا در تلویزیون ادامه داد. نامداری در سال ۱۳۸۴ به عنوان مجری بخش تازه ها در برنامه سیمای خانواده شبکه یک شروع به فعالیت کردکه تا ۴ سال ادامه داشت که در بهمن ۱۳۸۸ به اجرای خود در تازه ها پایان داد. دعوت از یک مرد سه زنه در برنامه غیرمنتظره و چپه کردن میز اجرای زنده خود در تلویزیون مورد توجه رسانه های داخلی و خارجی از جمله برنامه تلویزیونی پارازیت از تلویزیون فارسی صدای آمریکا قرار گرفت.

بیوگرافی همسر فرزاد حسنی + عکس

 

==>> مشاهده بیوگرافی و عکس های آزاده نامداری . . .

 

برچسب ها :

عکس های جدید برنامه پشت صحنه

عکس های جدید برنامه پشت صحنه

احسان علیخان  در گفت‌وگو با جام‌ جم برنامه پشت صحنه را یک برنامه متفاوت خواند و گفت: کسی تا به حال این کار را نکرده که با قهرمانان المپیک و خانواده‌شان صحبت کند. ما همیشه از تلویزیون مرحله آخر کار این قهرمانان را می‌بینیم که روی سکو می‌روند و مدال های رنگارنگ  می‌گیرند. اما در برنامه پشت صحنه درباره دلایل این موفقیت صحبت می‌شود.

 

==>> مشاهده عکس های جدید برنامه پشت صحنه . . .

 

برچسب ها :

نقد سریال خاطرات مرد ناتمام

نقد سریال خاطرات مرد ناتمام

موسیقی سریال تلویزیونی «خاطرات مرد ناتمام» به کارگردانی صادق کرمیار و تهیه‌کنندگی محسن علی‌اکبری در اوکراین ضبط می‌شود. «صادق کرمیار» کارگردان گفت: تدوین فیلم را حسین غضنفری به پایان رسانده است و صداگذاری فیلم توسط حسین مهدوی در حال انجام است.

 

==>> مشاهده نقد سریال خاطرات مرد ناتمام . . .

 

برچسب ها :اعلام نامزد های اسکار ۲۰۱۳

اعلام نامزد های اسکار ۲۰۱۳

نامزدهای نهایی هشتادوپنجمین دوره‌ی جوایز اسکار ساعاتی قبل در لس‌آنجلس آمریکا معرفی شدند که در میان آن‌ها، فیلم «لینکلن» در ۱۲ بخش نامزد کسب جایزه‌ی اسکار شده است.

 

==>> مشاهده اعلام نامزد های اسکار ۲۰۱۳ . . .

 

برچسب ها :نقد سریال سرزمین کهن

نقد سریال سرزمین کهن

پس از پایان تصویربرداری بخش‌های مربوط به شهرک غزالی سریال «سرزمین کهن» به کارگردانی کمال تبریزی ساخت این سریال در مدرسه ژاندارک ادامه دارد.

 

==>> مشاهده نقد سریال سرزمین کهن . . .

 

برچسب ها :

عکس های بازی فوتبال خواننده ها و بازیگران سینما

اعلام برنامه های جدید شبکه بازار در آخر هفته ها

صفحه 1 از 41234