این زن با خرج ۱۰۰ هزار دلار شبیه زنان غربی شد!

زن ژاپنی که در تصویر زیر مشاهده می کنید با هزینه کردن ۱۰ میلیون ین و انجام عمل های مختلف بر روی صورت خود، خود را شبیه زنان غربی و شبیه به یک عروسک فرانسوی کرده است.
این خانم ژاپنی که در حال حاضر به عنوان مدل مشغول به کار شده است با انجام عمل های جراحی متفاوتی روی صورت خود چهره ای جدید و باورنکردنی را ایجاد کرده است.
دیلی میل با اشاره به خطرات بالای عمل های جراحی،  با عباراتی طعن آمیز نوشت: این نوع از جراحی پلاستیک در میان زنان آسیایی بسیار رواج دارد تا خودشان را شبیه زنان غربی نمایند.

 

==>> مشاهده این زن با خرج ۱۰۰ هزار دلار شبیه زنان غربی شد! . . .

 

برچسب ها :

بازی آنلاین شوت کردن پنگوئن

دانلود بازی زیبای Dider Dash

دانلود بازی زیبای Dider Dash

نسخه اول از سری بازی های سرگرم کننده و جذاب رستوران داری، در این بازی شما نقش گارسون را بازی می کنید. به طوری که سفارشات را تحویل می گیرید، و مشتری های خود را به صندلی های خود هدایت می کنید. بازی بسیار سرگرم کننده ای هستش، پیشنهاد می کنم از دست ندید.

 

==>> مشاهده دانلود بازی زیبای Dider Dash . . .

 

برچسب ها :دانلود بازی DinerDash 2

دانلود بازی DinerDash 2

در این بازی کم حجم شما مسئول رستوران هستید و به اصطلاح رستوران داری می کنید. این بازی کم حجم دارای گرافیک جذاب و بسیار زیبای کارتونی می باشد و برای علاقه مندان به این نوع بازی های می تواند از بهترین گزینه ها باشد. هم اکنون نسخه ۲ می توانید این بازی جذاب را با لینک مستقیم پاتوق دانلود کنید.

 

==>> مشاهده دانلود بازی DinerDash 2 . . .

 

برچسب ها :دانلود بازی Flyonoid

دانلود بازی Flyonoid

Flyonoid: یک بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده برای بچه ها، شما در این بازی با اسلحه ای در دست و با شلیک گلوله و یا پریدن روی سر دشمنانتان، پیش می روید. این بازی دارای گرافیک بسیار زیبا و قابل توجهی است.

 

==>> مشاهده دانلود بازی Flyonoid . . .

 

برچسب ها :

دانلود بازی زیبای Boulder Dash

دانلود بازی زیبای Boulder Dash

یک بازی سرگرم کننده مخصوص بچه ها می باشد. شما در این بازی با بچه بازی گوشی سرکار دارید که به جست و جو و جمع کردن الماس ها می پردازد. پیشنهاد می کنیم حتماً ین بازی کم حجم و سرگرم کننده رو امتحان کنید.

 

==>> مشاهده دانلود بازی زیبای Boulder Dash . . .

 

برچسب ها :

دانلود بازی بازی با کلمات

دانلود بازی بازی با کلمات

بازی سرگرم کننده و طنز آمیز بازی با کلمات…

بازی با کلمات نام یک بازی بسیار سرگرم کننده و طنز می باشد که نظیر آن را در مسابقات تلویزیونی بارها دیده اید.
این بازی زیبا و مفید به صورت پرسش و پاسخ می باشد و شما با استفاده از اطلاعاتی که در ذهن دارید گاهی اوقات نیز به کمک حدس و گمان و یا با انتخاب حروف جاهای خالی را پر می کنید تا این که به پرسش های این بازی پاسخ دهید.

 

==>> مشاهده دانلود بازی بازی با کلمات . . .

 

برچسب ها :

صفحه 1 از 212