عصاره نعناع ضد استرس است

نعناع

طبق جدیدترین تحقیقات دانشمندان مصرف کردن عصاره گیاه نعناع می تواند استرس را کاش دهد. در ادامه می توانید جزئیات این تحقیق را مطالعه نمایید.

استرس با تداخل در عملکرد فیزیولوژیک سیستم‌های مختلف باعث بروز تغییراتی در پاسخ‌های رفتاری از جمله دریافت غذا می‌شود. با توجه به اثرات نعناع در طب سنتی به عنوان داروی مؤثر روی برخی بیماری‌ها، در مطالعه‌ای اثر نعناع بر میزان دریافت غذا و وزن در شرایط استرس بی‌حرکتی مورد مطالعه قرار گرفت.

 

==>> مشاهده عصاره نعناع ضد استرس است . . .

 

برچسب ها :

خواص گیاه ریواس چیست؟

خانم مریم سجاد پور کارشناس علوم تغذیه گفت:” برگ ریواس سمی است و تنها ساقه آن مصرف می شود. این گیاه در مناطق مختلف از فصل تابستان تا اوایل فصل تابستان پیدا می شود.

 

==>> مشاهده خواص گیاه ریواس چیست؟ . . .

 

برچسب ها :

تاثیر آب انار بر روی تصفیه خون چیست؟

یکی از اصطلاحاتی که معمولا زیاد در بین مردم رواج دارد، تصفیه خون است که با تغییر تعبیر و مفهوم اصلی در طب سنتی هم هست. طب سنتی ایران مبتنی بر مزاج گرم و سرد، خشکی و تری و اخلاط اربعه یعنی خلط دم یا خون، خلط صفراوی، بلغم و سوداست…

 

==>> مشاهده تاثیر آب انار بر روی تصفیه خون چیست؟ . . .

 

برچسب ها :ضررهای کم خوابی چیست؟

طبق جدیدترین تحقیقاتی که دانشمندان انجام داده اند به این نتیجه رسیده اند که خوابیدن کمتر از ۶ ساعت در طول روز می تواند باعث ابتلا به پولیپ روده شود و درصد ابتلا به این بیماری را افزایش می دهد.

ضررهای کم خوابی

 

==>> مشاهده ضررهای کم خوابی چیست؟ . . .

 

برچسب ها :اگر می خواهید لاغر شوید بخوانید!

جدیدترین تحقیقات دانشمندان حاکی از آن است که مصرف کردن صبحانه سالم نه تنها موجب چاقی نمی شود بلکه می تواند به کاهش وزن و تناسب اندام و همچنین جلوگیری از بروز برخی از بیماری ها جلوگیری کند.

اغلب افراد تصور می کنند حذف وعده های غذایی از جمله صبحانه به تناسب اندام کمک می کند، در حالی که تحقیقات نشان می دهند افرادی که صبحانه می خورند لاغرتر از کسانی هستند که این وعده غذایی مهم و حیاتی را حذف می کنند. در برخی مطالعات مشخص شده است حذف صبحانه احتمال اضافه وزن و چاقی را ۴ برابر افزایش می دهد.

 

==>> مشاهده اگر می خواهید لاغر شوید بخوانید! . . .

 

برچسب ها :

گیاهانی که برای قلب مفید هستند

 

در این مقاله شما را با گیاهانی که برای قلب مفید هستند. کسانی که بیماری قلبی دارند می توانند از این گیاه برای درمان کردن بیماری های قلبی خود استفاده کنند. تمام گیاه هان معرفی شده به سادگی قابل یافتن می باشد.

 

بهار نارنج :

 بهار نارنج

 

==>> مشاهده گیاهانی که برای قلب مفید هستند . . .

 

برچسب ها :

اگر قهوه دوست دارید، حتما بخوانید!

قهوه، از یک درخت با نام قهوه تولید می شود. پس از آن که قهوه از درخت برداشت شد و مراحلی چون خشک کردن، جداسازی غلاف، تفت دادن، ترکیدن دانه و … انجام شد دو نوع “عربیکا” و “روبوستا” به بازار عرضه می گردد که نوع اولی گران، مرغوب و معطر است و دومی نیز ارزان، پر از کافئین و تلخ است.

 

==>> مشاهده اگر قهوه دوست دارید، حتما بخوانید! . . .

 

برچسب ها :

صفحه 1 از 1512345...10...قبلی »