تولد یک بچه فیل بسیار عجیب!

در میان حیوان ها نیز پیش می آید که حیوانی به صورتی عجیب به دنیا بیاید و حتما تا به حال نیز شما خبرهایی مبنی بر تولدهای عجیب به ویژه در حیوانات را شنیده اید. اما این بار یک فیل در سنگاپور متولد شده است که چهره اش بسیار عجیب و باورنکردنی است!

مطالب جالب

یک فیل عجیب الخلقه که شباهت زیادی به اجداد ماموت خود دارد، در باغ وحش سنگاپور متولد شد. این فیل عجیب الخلقه که به خاطر موهای اطراف سر و ظاهر متفاوتش، شباهت زیادی به اجداد ماموت خود دارد، در باغ وحش سنگاپور متولد شد.

مطالب خواندنی

ماموتها حدود ۴۵۰۰ سال پیش منقرض شده اند، اما انگار ژن این نوع حیوانات هنوز هم در برخی فیلها وجود دارد.

این نوزاد فیل – ماموت از نظر فیزیکی کاملا سالم است و دانشمندان گفته اند که میتوانند منتظر نسل بعدی او باشند.

حیوان های عجیب

 

==>> مشاهده تولد یک بچه فیل بسیار عجیب! . . .

 

برچسب ها :

مرگ عجیب یک زن بدشانس

 

زنی آمریکایی در ایالت یوتا، بعد از برخورد تخته سنگ بزرگ با خانه اش ,به دلیل شدت جراحات و شکستگی های وارده به وی جان خود را از دست داد.
این حادثه عجیب و ناگوار در پی آن اتفاق افتاده است که تخته سنگ خیلی بزرگی  از بالای کوه به طور ناگهانی رها شده و در حالی که هیچ گونه مانعی در مسیر آن قرار نداشته ، مستقیما خانه زنی ۶۲ ساله با نام “واندا دنهانتر” را تخریب کرده است.

 

==>> مشاهده مرگ عجیب یک زن بدشانس . . .

 

برچسب ها :

هکر سایت واحد مرکزی خبر دستگیر شد

هکر سایت واحد مرکزی خبر

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سرهنگ حسینی در تشریح این خبر گفت: بنا به گزارش و بررسی‌های انجام شده مبنی بر هک سایت واحد مرکزی خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران توسط فردی با هویت معلوم و ساکن بیرجند، ماموران این یگان اقدامات خود را آغاز کردند.

رییس پلیس فتای استان خراسان‌جنوبی گفت: متهم در بنابر تحقیقات شناسایی و دستگیر شد که پس از حضور در این یگان مورد بازجویی قرار گرفت و به انجام بزه ارتکابی خود اعتراف کرد.

وی افزود: متهم در ادامه به هک‌کردن حدود یک‌هزار سایت‌خارجی و ۱۰ سایت داخلی اقرار کرده و مشخص شد در وبلاگ‌شخصی خود اقدام به آموزش هک کرده است.

حسینی به متخلفان در فضای مجازی هشدار داد: حمله و نفوذ به سایت‌ها و صفحات اینترنتی و دخل و تصرف در آنها و نیز خرید و فروش نرم افزارهای هک و کرک و آموزش این موارد در فضای مجازی جرم تلقی شده و با عاملان آن برخوردی جدی و قاطع خواهد شد.

 

==>> مشاهده هکر سایت واحد مرکزی خبر دستگیر شد . . .

 

برچسب ها :خبر فوری:تفنگ زیر گلوی مسی

خبر فوری:تفنگ زیر گلوی مسی

لیونل مسی در بدو ورودش به ریاض برای چند لحظه ای هم که شده دچار ترس شد.

 

==>> مشاهده خبر فوری:تفنگ زیر گلوی مسی . . .

 

برچسب ها :دختر ۱۹ ساله مسواکش را قورت داد

وقتی یک دختر ۱۹ ساله مسواکش را قورت می دهد

به گزارش set: این دختر انگلیسی “جرجی اسمیت ” نام دارد و میگوید زمانیکه مسواکش را بلعیده است بیش از هرزمانی در زندگی اش احساس ترس کرده است . این دختر ۱۹ ساله گفته است مسواکش از گلویش پایین میرفت و او هیچ کاری نمیتوانست انجام دهد.

 خانم “”جرجی” که یک دانشجوی سال اولی است حتی تلاش نکرده است با یک رفلکس سریع مسواک را به خارج از حلقش هدایت کند.

 

==>> مشاهده دختر ۱۹ ساله مسواکش را قورت داد . . .

 

برچسب ها :

علی کاظمی دچار سانحه شد

علی کاظمی دچار سانحه شد

علی کاظمی بازیگر سینما و تلویزیون هنگام بازی در تله‌فیلم «ماشین مشدی ممدلی» در شیراز در حالی که سوار بر موتور بود، زمین خورد و دچار سانحه شد.
کاظمی که در حال حاضر در یکی از بیمارستان‌های شیراز تحت مداوا است، دچار شکستگی پا شده است.
او در گفت‌وگویی کوتاه گفت: «تا چند روز آینده که حالم بهتر ‌شود می‌توانم با عصا جلوی دوربین برم.»
او در ادامه گفت: «در مدتی که بیمارستان حضور دارم، رئیس و پرستاران بیمارستان بسیار به من لطف داشتند که جا دارد تشکر کنم.»
علی کاظمی با بازی در سریال‌های مهران مدیری در تلویزیون به شهرت رسید. سریال «مسیر انحرافی» به کارگردانی بهرنگ توفیقی آخرین کاری است که از او در تلویزیون پخش شد.

 

==>> مشاهده علی کاظمی دچار سانحه شد . . .

 

برچسب ها :