ماشین تک سرنشین ژاپنی ها

ژاپنی ها از ماشینی رونمایی کردند که به صورت اتوماتیک مسافران را از مکانی به مکان دیگر منتقل می کنند. این خودروها که تک سرنیشنیه نیز هستند باعث برداشته شدن یک گام بلند و مهم به سوی تحقیق ایده های موجود در رمان های تخیلی شده اند. البته مسافران قادر خواهد بود تا در مواقع اضطراری کنترل خودرو را به وسیله جوی استیکی که در کابین ماشین قرار دارد، به دست بگیرند.
خودروی جدید در اصل با افزایش جمعیت سالخورده ژاپن و برای افرادی که در راه‌رفتن با مشکل مواجه هستند، طراحی شده و به قدری کوچک است که می‌تواند در فضای پیاد‌ه‌روها حرکت کند.
این ربات مجهز به جی پی اس است که به آن امکان یافتن مسیر را می‌دهد. خودروی جدید همچنین دارای حسگرهای مسافتی لیزری است که برای شناسایی موانع به کار می‌رود.

 

==>> مشاهده ماشین تک سرنشین ژاپنی ها . . .

 

برچسب ها :

خردمندانه “آجیل” نخریم!

قرار نیست زیر بار هر قیمتی برویم ؛ خردمندانه

این یک باور دیرینه دربین ما ایرانیان است که اگر در روزهای نوروز ، در پذیرایی از مهمانان ، آجیل وجود نداشته باشد ، برایمان «بد» است!
البته برای مردم مهمان نوازی مانند ایرانیان ، این «مسأله» عادی است. به همین خاطر است که اگر قیمت آجیل ، سر به فلک هم بگذارد ، ما ایرانی ها ، حتی به بهای زدن از شکم زن و فرزند هم که شده ، باید آن را تهیه کنیم تا آبروداری نماییم! حتی اگر در خانه هایمان ، فرزندان خود را از دست زدن به ظرف آجیل -مخصوصاً پسته هایش- منع کنیم و چشم غره رفتن مادر به کودکان که “ذلیل مرده! باز مهمون دیدی؟ دست به اون آجیل ها نزن” امری عادی باشد!

 

==>> مشاهده خردمندانه “آجیل” نخریم! . . .

 

برچسب ها :

۵ راه برای راحت تر پیدا کردن کار

5 ویژگی برای این که راحت تر کار پیدا کنید
دنبال کار هستید؟! برای پیدا کردن کار هر روز به این در آن در می زنید؟! پر کردن رزومه و فرم درخواست کار هر روزتان است؟! یا هدفمند و از راه درست در جستجوی کار هستید؟!
در جستجوی کار بودن هم راه و رسم خودش را دارد و افرادی می توانند سریعتر و آسانتر کار پیدا کنند که با این راه و رسم و مهارت های مورد نیاز در این راه آشنا باشند.

 

==>> مشاهده ۵ راه برای راحت تر پیدا کردن کار . . .

 

برچسب ها :عکس های راهپیمایی بیست و دو بهمن

عکس های راهپیمایی بیست و دو بهمن

عکس های زیبا و پرشور از راهپیمایی  روز ۲۲ بهمن

 

==>> مشاهده عکس های راهپیمایی بیست و دو بهمن . . .

 

برچسب ها :منطقه های حفاظت شده در ایران

منطقه های حفاظت شده در ایران

ذخیره‌گاه منطقه حفاظت شده، شامل محیط‌های آبی یا خشکی است که معرف یک یا چند ویژگی زیر باشد: اول؛ نمونه‌ای معرف از بیوم‌های (بیوم: اکوسیستم کلان) طبیعی باشد. دوم؛ دارای اجتماعات منحصر‌به‌فرد یا مناطقی که دارای سیما یا ویژگی استثنایی باشد.

 

==>> مشاهده منطقه های حفاظت شده در ایران . . .

 

برچسب ها :

آخرین خبرها از سهام عدالت

آخرین خبرها از سهام عدالت

رئیس سازمان خصوصی سازی آخرین وضعیت سهام عدالت را تشریح و زمان خرید و فروش این سهام را اعلام کرد…

 

==>> مشاهده آخرین خبرها از سهام عدالت . . .

 

برچسب ها :

گران شدن پودر شوینده

صفحه 1 از 512345