فال امروز جمعه ۳۰ خرداد ۹۲

فال امروز سی خرداد

فال روزانه جمعه

فروردین:

شما گاهی اوقات قبل از اینکه مسیر خود را بررسی کنید به طور غریزی در مسیر مستقیم قرار می گیرید. اما دلیل این کار فقط می تواند این باشد که شما به مسیری که برگزیده اید کاملاً ایمان دارید و این لزوماً به این معنا نیست که شما تحت آروزی قلبی خود آن را دنبال می کنید. اکنون زمان آن فرا رسیده که دقیقتر به جهان نگاه کرده تا بتوانید به مفاهیمی ظریف دست پیدا کنید.

 

==>> مشاهده فال امروز جمعه ۳۰ خرداد ۹۲ . . .

 

برچسب ها :

عکس دیدنی از حسن روحانی

در ادامه عکس هایی دیدنی از حسن روحانی را در دوران مختلف سنی در قبل از انقلاب برایتان آماده کرده ایم که دیدن آنها خالی از لطف نیست.

تصاویری از قبل از انقلاب حسن روحانی

 

==>> مشاهده عکس دیدنی از حسن روحانی . . .

 

برچسب ها :

عکس علی دایی و خانواده اش در جشن پیروزی تیم ملی

عکس جدید علی دایی

علی دایی همراه با خانواده اش بعد از برد تیم ملی ایران در مقابل کره به خیابان آمد و در جشن و شادی مردم شرکت کرد. عکس زیر علی دایی را همراه با همسر و دخترش در درون ماشین نشان می دهد.

عکس جدید علی دایی و همسرش

علی دایی به همراه خانواده در جشن های خیابانی تهران + عکس

عکس جدید علی دایی و دخترش

 

==>> مشاهده عکس علی دایی و خانواده اش در جشن پیروزی تیم ملی . . .

 

برچسب ها :فال امروز پنج شنبه ۲۹ خرداد ۹۲

این بار در سایت ست برایتان فال امروز را آماده کرده ایم. شما می توانید برای مشاهده فال روزانه، هر روز از طریق این لینک اقدام کنید.

فروردین:

امروز به خلق و خوی خودتان توجه داشته باشید، برای اینکه ممکن است شما حتی قبل از اینکه متوجه بشوید اتفاق بدی افتاده است عصبانیت شدیدی از خود نشان بدهید. احساسات شما به طور ناگهانی می توانند شما را غافلگیر کنند، به خصوص اگر شما برای دور شدن از آنها تلاش می کنید. شدید بودن این احساسات می تواند هر کسی را شگفت زده کند، حتی خود شما هم تحت تأثیر این احساسات شگفت زده می شوید. قبل از اینکه با زدودن یک گرفتاری غیر ضروری از ذهنتان خودتان را خلاص کنید، بیشتر به آن توجه کنید.

 

==>> مشاهده فال امروز پنج شنبه ۲۹ خرداد ۹۲ . . .

 

برچسب ها :مواد غذایی مضر برای نفخ

اگر شما نیز مشکل نفخ دارید و دستگاه گوارشتان گاز زیادی ایجاد می کند با کاهش مصرف مواد غذایی که در ادامه برایتان لیست کرده ایم می توانید از این مشکل تا حدودی جلوگیری کنید.

مشکلات گوارشی در انواع مختلف در افراد دیده می شوند و یکی از این مشکلات، نفخ معده است. تولید بیش از حد گاز در معده یا روده ها ممکن است به دلایل مختلفی پیش آید و موجبات ناراحتی فرد شود.

 

==>> مشاهده مواد غذایی مضر برای نفخ . . .

 

برچسب ها :

عکس های حضور مردم در خیابان بعد از برد تیم ملی

بعد از پیروزی تیم ملی کشورمان در برابر کره جنوبی با نتیجه ۱ بر ۰، مردم به خیابان ها آمدند و شادی خود را نشان دادند.در ادامه می توانید تصاویر حضور مردم را در خیابان ها ببینید.

عکس های جشن و شادی مردم ایران پس از پیروزی تیم ملی فوتبال ایران و کره جنوبی

 

==>> مشاهده عکس های حضور مردم در خیابان بعد از برد تیم ملی . . .

 

برچسب ها :

فال امروز{چهارشنبه ۲۹ خرداد سال ۹۲}

در ادامه برایتان فال امروز چهارشنبه ۲۹ خرداد را آماده کرده ایم. شما هر روز می توانید با مراجعه به سایت ست فال روزانه و همچنین فال فردای خود را مشاهده کنید.

فروردین:

ممکن است شما فکر کنید که خواسته های شما با خواسته های افراد دیگر تفاوت دارد و برنامه های شخصیتان با اهداف کسانی که به شما نزدیکند مغایرت دارد. اگر فکر می کنید می توانید فرد دیگری را متقاعد کنید که نقطه نظرش را به خاطر حمایت کردن از برنامه هایتان تغییر دهد، یا به این کار مجبورش کنید، اشتباه کرده اید. سعی نکنید که در یک کشمکش راه حل خودتان را تحمیل کنید. فقط انرژی بیشتری برای فروکش کردن آن صرف کنید.

 

==>> مشاهده فال امروز{چهارشنبه ۲۹ خرداد سال ۹۲} . . .

 

برچسب ها :

صفحه 1 از 1112345...10...قبلی »