فال امروز{سه شنبه ۳۱ اردیبهشت سال ۹۲}

در ادامه برایتان فال امروز آخرین روز اردیبهشت را آماده کرده ایم

فال روزانه متولدین فروردین:

متولد فروردین : تعیین کردن مرز بین زیرکی و حماقت کار سختی است و شما در حال حاضر نمی‌توانید روی این لبه باریک زندگی کنید. اما از شکست خوردن نهراسید، برای اینکه هوش فوق‌العاده عطارد همراه با ثبات و ایستادگی کیوان به اندازه کافی می‌تواند از شما حفاظت کند. لزومی ندارد هر فکر جالبی که به ذهنتان می‌آید را با دیگران در میان بگذارید. اگر ایده‌هایتان را برای خودتان نگه دارید می‌توانید قدرت و اعتبار بیشتری کسب کنید.

 

==>> مشاهده فال امروز{سه شنبه ۳۱ اردیبهشت سال ۹۲} . . .

 

برچسب ها :

گیاهانی که برای قلب مفید هستند

 

در این مقاله شما را با گیاهانی که برای قلب مفید هستند. کسانی که بیماری قلبی دارند می توانند از این گیاه برای درمان کردن بیماری های قلبی خود استفاده کنند. تمام گیاه هان معرفی شده به سادگی قابل یافتن می باشد.

 

بهار نارنج :

 بهار نارنج

 

==>> مشاهده گیاهانی که برای قلب مفید هستند . . .

 

برچسب ها :

اس ام اس های خنده دار مخصوص شب امتحان!

با توجه به رسیدن به ایام شیرین! امتحان ها براتون این بار مجموعه ای از زیباترین اس ام اس های مخصوص ایام امتحانات رو آماده کرده ایم که می توانید در ادامه آنها را مشاهده کنید. امیدواریم از خواندن این اس ام اس های خنده دار لذت ببرید.

 

قابل توجه اونایی که سر کلاس میگفتن کوووو تا آخر ترم :
الان رسیدیم به همون “کوووو” ، پیاده بشید و از مناظر لدت ببرید !!!

 

==>> مشاهده اس ام اس های خنده دار مخصوص شب امتحان! . . .

 

برچسب ها :عکس هایی جدید از سریال هوش سیاه ۲

سری دوم سریال هوش سیاه ۲ در سی قسمت ۴۵ دقیقه اس از روز بیست و هشتم اردیبهشت به روی آنتن رفته است و از شبکه سوم سیما پخش می شود. شما می توانید هر شب به غیر از جمعه و پنجشنبه شب ها در ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه این سریال زیبا را مشاهده کنید

تکرار آن نیز روز بعد ساعت ۱۴:۲۵ پخش می شود. خلاصه ای از پخش هفتگی سریال نیز روزهای جمعه ساعت ۱۹ روی آنتن می رود.

عکس های سریال هوش سیاه 2

 

==>> مشاهده عکس هایی جدید از سریال هوش سیاه ۲ . . .

 

برچسب ها :فال امروز{دوشنبه ۳۰ اردیبهشت سال ۹۲}

در سایت ست هر روز فال امروز را آپدیت می کنیم!

فال روزانه متولدین فروردین

امروز تنش های کوچکی صورت می گیرد. یکی از نزدیکان شما شاید همسر یا یکی از والدینتان سعی می کند شما را متقاعد کند که رفتار خاصی را انجام دهید که از اصلاً مایل به این کار نیستید. آیا با ملایمت برخورد می کنید یا با شدت؟ احتمالاً دومی درست است. حالا که این موضوع را می دانید بهتر است که خودتان را کنترل کنید. شریک زندگی تان امروز از همیشه بیشتر گرفته و منزوی است. او به کمی زمان و تنهایی نیاز دارد تا بیشتر فکر کند و مشکلات و تنش درونی اش را برطرف کند. بهتر است او را به حال خود بگذارید. او از این کار شما قدردانی می کند. نگران نباشید، او خیلی زود به حالت قبل برمی گردد. حس می کنید در میان جامعه ای از انسان های قوی هستید و هر روز برایتان سرگرم کننده تر از روز قبل می شود، چه سر کار باشید چه نباشید. از این زمان لذت ببرید.

 

==>> مشاهده فال امروز{دوشنبه ۳۰ اردیبهشت سال ۹۲} . . .

 

برچسب ها :

فال امروز{یکشنبه ۲۹ اردیبهشت سال ۹۲}

فال امروز بیست و نهم اردیبهشت

فال روزانه متولدین فروردین

متولد فروردین : با وجود اینکه امروز شما تصمیم گرفته‌‌اید کارهای نیمه کاره زیادی را تمام کنید، اما اگر نتوانستید تمام انتظارات خود را برآورده کنید، آرامش خود را حفظ کنید. لازم است بعضی از فعالیتهای خود نه تنها فعالتیهای کاری، بلکه برخی از کارهای تکراری روزانه‌تان را کمتر کرده و وقت خالی داشته باشید. به موسیقی گوش دهید، فیلم نگاه کنید، برای گردش به طبیعت بروید، اینها کارهایی بودند که شما مدتها خودتان را ازشان محروم کرده بودید. شما بعداً هم می‌توانید تعهدات خود را انجام دهید.

 

==>> مشاهده فال امروز{یکشنبه ۲۹ اردیبهشت سال ۹۲} . . .

 

برچسب ها :

جدیدترین ترول های خرداد ۹۲

ترول هایی که توی اینترنت هستن الان طرفدارهای بسیار زیادی دارند و افراد بسیار زیادی به این ترول ها نگاه می کنند. این بار در سایت بزرگ ست برایتان مجموعه ای از زیباترین ترول های خنده دار را برایتان جمع کرده ایم که می توانید در ادامه مطلب آنها را مشاهده کنید.

چیـزایـی کـه رو مُـخـِمـونـه! (13)

 

==>> مشاهده جدیدترین ترول های خرداد ۹۲ . . .

 

برچسب ها :

صفحه 1 از 1412345...10...قبلی »