فال امروز{شنبه ۳۱ فروردین سال ۹۲}

در ادامه می توانید فال امروز خود را مشاهده کنید

فال روزانه متولدین فروردین: شما امروز بخاطر مسائلی که در این روزهای اخیر برایتان رخ داده است کمی‌دچار سردرگمی‌شده اید، زیرا به نظر خودتان مسیری که در آن گام گذاشته اید مسیر درستی بوده است اما اکنون که به بن بست برخورد کرده اید دچار سردرگمی‌شده اید، اما خوشبختانه این بن بست زمان زیادی به طول نمی‌انجامد، با تلاش و کوشش‌تان از این بن بست عبور خواهید کرد. تبدیل به فردی خواهید شد که جام سعادت و خوشبختی را در دست دارد. فقط موضوع مهم این است که همانند سابق تلاش تان را انجام دهید و کوشش را فراموش نکنید.

 

 

==>> مشاهده فال امروز{شنبه ۳۱ فروردین سال ۹۲} . . .

 

برچسب ها :

فال امروز{جمعه ۳۰ فروردین سال ۹۲}

فال امروز و فال روزانه به شما خواهد گفت از امروز تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟!؟!؟

فروردین: شما در موقعیتی قرار گرفته اید که به تفریحات و شادی بیشتری احتیاج دارید و امرزو باید تصمیم بگیرید از کارهایی که در سابق انجام می‌دادید دوری کنید و کارهای جدیدی را آغاز کنید. شما در حقیقت می‌دانید که باید چه کارهایی را انجام دهید اما از انجام آنها واهمه دارید اما باید زندگی جدیدی را شروع کنید و امروز این جرات و شهامت را در خود زنده سازید. زیرا اگر این جرات را در خود بیدار نسازید، سلامتی شما با مشکل جدی مواجه خواهد شد . اگر این کار را انجام دهید تغییر ژرفی در ندگیتان حاصل می‌شود.

 

 

==>> مشاهده فال امروز{جمعه ۳۰ فروردین سال ۹۲} . . .

 

برچسب ها :

فال امروز{پنج شنبه ۲۹ فروردین سال ۹۲}

فال روز (29 فروردین _ 18 آوریل)

فال روزانه و فال امروز متولدین فروردین:موقعیت شغلی و حرفه ای شما مدتی به بن بست خورده است و بهتراست در این هفته بخشی از زماتتان را به بازنگری کردن استراتژی‌های جدیدتان اختصاص دهید. امروز ظاهرا این مشکلات قابل مدیریت هستند، بخصوص اگر که شما سهم خودتان را در این حوادث بیرونی شناخته باشید. شما از همین الان می‌توانید اولین مرحله کارتان را آغاز کنید.

 

 

==>> مشاهده فال امروز{پنج شنبه ۲۹ فروردین سال ۹۲} . . .

 

برچسب ها :کاریکاتور:سبد خرید خانواده هاآیا می دانیدهای جدید

چند نکته خواندنی که شاید نمی دانستید!

در ادامه نکاتی خواندنی و جالب برایتان آماده کرده ایم که می تواند اطلاعاتتان را افزاش دهد.

 

آیا میدانستید که بلندترین بادگیر جهان در یزد به ارتفاع ۳۴ متر قرار دارد.

آیا میدانستید که یک نوع پشه وجود دارد که در ثاتیه هزار بار بال میزند.

آیا میدانستید که رشد کودک در بهار بیشتر است.

 

==>> مشاهده آیا می دانیدهای جدید . . .

 

برچسب ها :

فال امروز{چهارشنبه ۲۸ فروردین سال ۹۲}

فال روز (28 فروردین _ 17 آوریل)

با فال امروز و فال روزانه خواهید فهمید از صبح تا شب بر شما چه خواهد گذشت؟؟!؟!!؟!؟

فروردین: حالا که ماه به نشانه شما بازگشته است، شما آمادگی کامل دارید که مسئولیت‌های بیشتری قبول کنید، اما این کار دردسرهایی برایتان به همراه دارد. این سخن بدین معنی نیست که شما توانایی انجام دادن کارهای خاص و خارق العاده را ندارید، بلکه بدین معنی است که شما به دلیل اینکه به نیازهایتان واقع بینانه نگاه نمی‌کنید، طاقت شکست خوردن را هم ندارید. با کم کردن سطح توقعات خود شانس خوشبخت شدن خودتان را بیشتر کنید.

 

==>> مشاهده فال امروز{چهارشنبه ۲۸ فروردین سال ۹۲} . . .

 

برچسب ها :

فال امروز{سه شنبه ۲۷ فروردین سال ۹۲}

اگر می خواهید بدانید فردا تا شب بر شما چه خواهد گذشت فال امروز را بخوانید. فال روزانه هر روز در سایت ست آپدیت می شود.

 

فال امروز و روزانه متولدین فروردین: اگرچه شما از موقعیتی که در آن قرار دارید خشنود و راضی نیستید،  با این وجود آماده اید که  برای لحظاتی دست از جنگ و ستیز بردارید و همه چیز را آسان بگیرید. متاسفانه، ممکن است شرایط با شما همراهی نکنند، به این ترتیب شما نیاز خواهید داشت که به فکر حل مشکلات و مسائل غیر قابل انتظار باشید. علاوه بر این، شما اکنون می‌توانید یک پیشرفت اساسی در کارتان داشته باشید. پس یک نفس عمیق کشیده و گام محکمی‌برای آغاز روز خود بردارید.

 

 

==>> مشاهده فال امروز{سه شنبه ۲۷ فروردین سال ۹۲} . . .

 

برچسب ها :

صفحه 1 از 1212345...10...قبلی »