فال امروز{سه شنبه ۲۹ اسفند}

فال روز (29 اسفند- 19 مارچ)

فروردین: شما دوست ندارید در یک جنگ مغلوبه پیکار کنید اما ممکن است قادر نباشید که خود را از این موقعیت عقب بکشید حتی اگر بدانید که باید این کار را بکنید. امروز سیاره شما مریخ انرژی بالایی را از پلوتون دریافت می‌کند و همه نیروهای دنیا نیز نمی‌توانند شما را از رسیدن به اهداف تان بازدارند. خوشبختانه شما می‌توانید از این شدت انرژی به نفع خود استفاده کنید. به جای اینکه کار جدیدی را شروع کنید از چیزهایی که اکنون دارید محافظت کنید و آنها را به اتمام برسانید.

 

==>> مشاهده فال امروز{سه شنبه ۲۹ اسفند} . . .

 

برچسب ها :

در نوروز ۹۲ چه فیلم هایی پخش خواهند شد؟

  • اسفند ۲۸ام, ۱۳۹۱
  • خبر
جدول پخش 200 فیلم نوروزی در تلویزیون

از میان ۲۰۰ فیلمی که قرار است در روزهای عید پخش شود، بیش از ۱۰۰ فیلم غیرتکراری از شبکه های مختلف پخش می شود و بیش از ۱۰۰ فیلم هم تکراری است که بیشترین سهم فیلم های تکراری نصیب شبکه نمایش شده است.

از مهمترین فیلم های ایرانی و غیرتکراری نوروز امسال می توان به فیلم های اینجا بدون من (بهرام توکلی)، یه حبه قند (رضا میرکریمی)، آلزایمر (احمدرضا معتمدی)، کیفر (حسن فتحی)، چک (کاظم راست گفتار) اشاره کرد، در میان فیلم های خارجی هم می توان به «اسب جنگی» (استیون اسپیلبرگ)، «جانگوی آزاد شده» (کوئنتین تارانتینو)، «میراث بورن»، «مرد عنکبوتی شگفت انگیز» و «شرلوک هلمز» اشاره کرد.

غیر از پنج شبکه اصلی و شبکه نمایش امسال شبکه های آی فیلم، آموزش، پویا هم باکس های ثابتی برای پخش فیلم های سینمایی دارند. اسامی فیلم ها و ساعت پخش فیلم ها در هر شبکه توسط معاونت سیما اعلام شده که در این میان شبکه های دو و پنج فقط اسامی فیلم هایشان موجود است و هنوز تاریخ دقیقی برایشان اعلام نشده است. در ادامه لیست کامل فیلم های نوروزی در شبکه های یک، دو، سه، پنج و نمایش را ملاحظه می کنید.

 

==>> مشاهده در نوروز ۹۲ چه فیلم هایی پخش خواهند شد؟ . . .

 

برچسب ها :

اس ام اس چهارشنبه سوری ۹۲

اس ام اس ویژه چهارشنبه سوری
به مناسب فرا رسیدن چهارشنبه سوری این بار در پست سایت ست برایتان جدیدترین اس ام اس های زیبا ویژه این روز را آماده کرده ایم که می توانید در ادامه این اس ام اس ها را بخوانید.
چهار شنبه سوریه نیا پایین می‌سوزی؟
.
.
.
.
.
چیه؟ توقع داشتی اینجا آتیش باشه بسوزی؟؟

 

==>> مشاهده اس ام اس چهارشنبه سوری ۹۲ . . .

 

برچسب ها :فال امروز{دوشنبه ۲۸ اسفند}

فال روز (28 اسفند-18 مارچ)

فروردین: امروز ظاهرا بهترین ایده‌هایتان هم خوب از آب در نمی‌آید و شما از نظر روحی به مانع برمی‌خورید. اما این جایی که شما احساس سرخوردگی می‌کنید جهان واقعی نیست! شما حتی در رویاهایتان خیلی سرسخت و مصر هستید. به جای اینکه سعی کنید به زور به رویاهایتان جامه عمل بپوشانید، برای یکی از همکارانتان دلیل سرسختی خود را توضیح دهید. تغییرات شاید در همان لحظه اثر خودش را نشان ندهد، اما شما باید نتایج مثبت آن رادر عرض یک یا دو روز دیگر ببینید.

 

==>> مشاهده فال امروز{دوشنبه ۲۸ اسفند} . . .

 

برچسب ها :فال امروز{شنبه ۲۶ اسفند}

فال روز (26 اسفند-16 مارچ)

فروردین:امکان این که بتوانید در محل کارتان با ترفیع شغلی مواجه شوید یا موفقیتی به دست بیاورید امروز زیاد است. همچنین شما می‌دانید که این بخشی از یک نتیجه بزرگتر است که برای زمانی با شما خواهد بود و برای این مشکل راه حل آسانی وجود ندارد. نتیجه گیری‌های شما درباره کارتان نگرانی‌هایی را ایجاد می‌کنند و دری به روی درگیری شدید عاطفی برای شما باز می‌کند. زیرکانه ترین سیاست شما الان این است که مشغولیت‌های خود را کمتر کنید؛ به خاطر اینکه یکباره می‌بینید که در یک تعارض قرار می‌گیرید و حتی اگر برنده باشید باعث می‌شود بازنده شوید.

 

 

==>> مشاهده فال امروز{شنبه ۲۶ اسفند} . . .

 

برچسب ها :

عکس جدید نیکی کریمی در فیلم “لاله”

  • اسفند ۲۵ام, ۱۳۹۱
  • خبر
فیلم لاله در مورد زنی با نام “لاله صدیق” است که این زن یک قهرمان رالی می باشد. روز بیست و یکم اسفند ماه این فیلم درسالن اجتماعات پردیس ملت به جلوی دوربین رفت و هم اکنون نیز این فیلم در همان لوکیشن و با بازی نیکی کریمی و سام قریبیان ادامه دارد.

روز گذشته  نماهای مربوط به دفتر تبلیغاتی با حضور نیکی کریمی به عنوان مدیر شرکت تبلیغاتی جلوی دوربین رفت. فیلم به زبان انگلیسی ساخته می‌شود و احتمالا فیلمبرداری آن تا خردادماه سال ۹۲ به طول خواهد انجامید.

 

==>> مشاهده عکس جدید نیکی کریمی در فیلم “لاله” . . .

 

برچسب ها :

مدل درکوب های زیبا و دیدنی برای ایام عید

درکوب های زیبا برای درب ورودی خانه در ایام عید و فصل بهار
با نزدیک شدن ایام عید زنان خانه هر کاری می کنند تا زیبایی خانه شان بیشتر شود و این زیبایی بیشتر به چشم مهمان ها بیاید. تزئین کردن درب ورودی خانه یکی از کارهایی می باشد که می توانید به همین منظور انجام دهید. این کار می تواند بسیار جلوی چشم باشد و بی شک هرکس که به خانه شما وارد شود، آن را مشاهده خواهد کرد. این طرح ها با وسایل ساده ای ساخته شده اند که به طور حتم بیشتر آنها در خانه همه پیدا خواهد شد.

 

==>> مشاهده مدل درکوب های زیبا و دیدنی برای ایام عید . . .

 

برچسب ها :

صفحه 1 از 1112345...10...قبلی »