فال امروز{سه شنبه ۱ اسفند}

فال روز (1 اسفند - 19 فوریه)

فروردین: تمرکز شما امروز روی انجام دادن کارهایی است که قبلا قول آنها را داده بودید و ممکن است به سختی کار کنید تا جاییکه باعث شوىد سهوا دوستان تان را نادیده بگیرید. وای به حال کسی که سر راه شما بایستد چرا که آماج تمام ناامیدی‌های شما خواهد شد مخصوصا اگر شما ندانید که چگونه  باید همه کارها را انجام دهید. بهترین سیاستی که می‌توانید اتخاذ کنید این است که کارها و پروژه‌های بزرگ تان را به وظایف کوچک تقسیم بندی کنید و یکی را پس از دیگری انجام دهید. تنها راه برای رسیدن به هدف تان این است که گام‌هایی کوچک اما با تعمق و تامل بیشتر بردارید!

 

==>> مشاهده فال امروز{سه شنبه ۱ اسفند} . . .

 

برچسب ها :

مطالعه کردن زنان مردان را عصبی می کند

گران قیمت ترین کیک عروسی دنیا

 

این کیک گرانقیمت به مناسبت مراسم  ازدواج یک زوج همجنسگرای انگلیسی و روز آزاد شدن قانون ازدواج هم جنسان تهیه شده  و با بیشتر از ۲۰۰۰ قطعه الماس تزئین شده است و به قیمت ۳۲ میلیون پوند به حراج گذاشته شد.
این کیک زیبا حدود ۱ متر و ۵۰ سانتی متر بلندی  دارد و در حدود ۲۰۴۶ قیراط الماس برای تزئین آن مصرف شده است.

 

==>> مشاهده گران قیمت ترین کیک عروسی دنیا . . .

 

برچسب ها :اس ام اس های معنادار و جذاب

اس ام اس های زیبا و پر معنا
اونایی که حرف برای گفتن کم دارن ، درد برای گفتن زیاد دارن …

===============================

 

==>> مشاهده اس ام اس های معنادار و جذاب . . .

 

برچسب ها :سبیلوهای مهربان

مردان سبیل و ریش دار مهربان تر هستند!
مطالعات جدید نشان می‌دهد مردانی که مو و ریش زیادی در صورت‌هایشان دارند نسبت به کسانی که رویش موی کمتری دارند درک و احساس بیشتری دارند.
افرادی که پر‌مو هستند در بدنشان نوعی هورمون وجود دارد که سطح درک و عواطف آن‌ها را افزایش می‌دهد.
بررسی‌ها نشان می‌دهند؛ زنانی که عواطف بسیار بالایی دارند راحت‌تر می‌توانند با سیبیلوها زندگی کنند و زندگی شادتر و آرام‌تری دارند.

 

==>> مشاهده سبیلوهای مهربان . . .

 

برچسب ها :

شراره رخام از تزریق ژل به لبهایش پشیمان شد

شراره رخام سال هاست که در حوزه بازیگری در سینما و تلویزیون فعالیت می کند. حضور در فیلم دختران انتظار در کنار بازیگرانی مثل نیکی کریمی و پارسا پیروزفر توانایی های این بازیگر را بیشتر نشان داد. این روزها فیلم “نیم کیلو باش مرد باش” با بازی شراره رخام وارد شبکه نمایش خانگی شده است.

یک بازیگر چقدر باید به زیبایی ظاهر و تناسب اندامش اهمیت بدهد؟
وقتی خدا نعمتی را به انسان می دهد باید به آن توجه و در خفظش کوشش کند این روزها علم پزشکی در زمینه  زیبایی پیشرفت های زیادی داشته است. به نظر من هر چقدر آدم ها زیبا و آراسته تر به نظر برسند می توانند در شغلشان و ارتباط با دیگران موفق تر عمل کنند. اهمیت این زیبایی در بازیگری دوچندان است.

 

==>> مشاهده شراره رخام از تزریق ژل به لبهایش پشیمان شد . . .

 

برچسب ها :

قویترین دختر جهان

یک دختر‌بچه ۱۱ ساله انگلیسی به علت قدرت بالایی که دارد در بلند و جابجا کردن وزنه ها به بزرگترین وزنه بردار کوچک دنیا مشهور شده است.
براساس گزارش رسانه‌های رسمی انگلستان این کودک ۱۱ ساله که »چارلی کرگ » نام دارد و اهل گلاسکو است، تنها یک متر و ۵۹ سانتیمتر قد و ۳۱ کیلوگرم وزن دارد، ولی می تواند میله های وزنه برداری را به آسانی بالای سر خود ببرد.

 

==>> مشاهده قویترین دختر جهان . . .

 

برچسب ها :

صفحه 1 از 1712345...10...قبلی »