نقد سریال خاطرات مرد ناتمام

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

نقد سریال خاطرات مرد ناتمام

موسیقی سریال تلویزیونی «خاطرات مرد ناتمام» به کارگردانی صادق کرمیار و تهیه‌کنندگی محسن علی‌اکبری در اوکراین ضبط می‌شود. «صادق کرمیار» کارگردان گفت: تدوین فیلم را حسین غضنفری به پایان رسانده است و صداگذاری فیلم توسط حسین مهدوی در حال انجام است.

وی درباره ساخت موسیقی فیلم توضیح داد) موسیقی فیلم توسط بهزاد عبدی در اوکراین آماده می‌شود و برای ضبط نهایی موسیقی فیلم اواخر آذرماه عازم اوکراین می‌شویم تا در آنجا ضبط نهایی موسیقی انجام شود…
داستان سریال مرد ناتمام: «خاطرات مرد ناتمام» با محتوای خانوادگی است و در سال‌های حکومت رضا شاه و دهه ۳۰ اتفاق می‌افتد. داستان این مجموعه به سالهای۱۳۲۷تا ۱۳۳۲ بازمی‌گردد و روایت تلاش همایون پور سینا برای سفر به خارج از کشور است. پورسینا در این حین خاطرات پدر بزرگش را که به تازگی فوت کرده و او نیز همایون نام داشته است، می خواند. پدر بزرگ که در فرانسه دارو سازی خوانده و به ایران بازگشته درصدد تاسیس لابراتوار و تولید داروی کزار برای مردم کشورش است اما سفارت انگلیس و شهربانی حکومت شاه، همین مقدار خدمت را هم نمی توانند ببینند و در مسیر او سنگ اندازی می کنند.

بازیگران سریال خاطرات مرد ناتمام) امین زندگانی، سروش صحت، محمدرضا داودنژاد ، محمود پاک نیت، مهرداد ضیایی، مهوش صبرکن، داوود فتحعلی بیگی، سیامک صفری، شهزاد صفوی، مجید سعیدی، امیر حسین مدرس، مهشید حبیبی، آزاده شمس، وحید حیدری، صفر کشکولی، حمید بهرامی فواد، مونیا جمال پور، نسترن هاشمی، فرانک کلانتر، وحید الهویی، هومن ستوده، اتابک نادری، همایون حسینیان، مسعود سخایی، محمود بیاتی، رژان تقی زاده، جلال پیشواییان و سارا خوئینی ها دیگر بازیگران اصلی پروژه هستند.

این سریال در بهمن ماه ۱۳۹۱ از شبکه ۱ پخش میگردد.

منبع:سایت پاتوق

۲ نظر

 1. اردلان گفته است :
  بهمن ۲ام, ۱۳۹۱

  این سریال از قسمت اولش مشخصه که چقدر ضعیفه بازیهای بد، دیالوگهای لوس، این بازیگرهای زن جدید چقدر بد بودن

 2. رضا گفته است :
  بهمن ۹ام, ۱۳۹۱

  سریال قشنگیه
  ولی آره بازیگرای زنش خیلی بدن

ارسال نظر